Навчальна програма

Українська школа політичних студій проводить щорічний відбір слухачів до Національної програми.

Відбір проходить на початку кожного року та триває кілька тижнів. За результатами конкурсу до групи зараховується 25-30 осіб з урахуванням професійних, регіональних та гендерних квот.

Для отримання диплому випускника Української школи політичних студій учасник має пройти всі навчальні сесії. 

Курс УШПС передбачає проведення трьох сесій, які проходять протягом року в різних регіонах України.

Кожна сесія триває близько 5 днів, у цей час слухачі Школи проходять інтенсивне навчання (зазвичай з 08:00 до 22:00). Під час сесії учасники проживають за містом, ізольовано від поточних справ. 
Навчання відбувається у форматі лекцій, дискусій, круглих столів, рольових та стратегічних ігор, тренінгів, аналізів текстів, тощо. У рамках УШПС учасникам надаються не лише знання, а й навички, необхідні для побудови успішної політичної кар'єри, участі у процесі прийняття рішень на усіх рівнях влади, розв'язання суспільних проблем.

Загальна тематика українських сесій:

  •  Основи демократії. Політичні процеси. Національна ідея
  •  Місцеве самоврядування та регіональна політика
  •  ЗМІ в демократичному суспільстві
  •  Ринкова економіка і демократія
  •  Основні реформи в Україні. Аналіз публічної політики
  •  Міжнародні питання та європейська політика

Останній етап навчальної програми передбачає поїздку до Страсбургу (Франція) до Ради Європи на Всесвітній Форум за Демократію. Крім основної триденної програми Форуму та програми для Шкіл політичних студій, яких в мережі вже більше двадцяти, організовуються додаткові заходи – візит до Європейського суду з прав людини, постійного представництва країни в Раді Європи тощо. В кінці Форуму Генеральний секретар Ради Європи вручає міжнародні дипломи Ради Європи, що засвідчують участь в програмі (два види дипломів – для учасників Форуму та для тих, хто не взяв участь у Форумі, але пройшов Курс навчання).

За результатами навчання учасникам видається диплом випускника Української школи політичних студій за підписів Директора та Членів Наглядової Ради. Вручення дипломів проходить під час урочистої церемонії на Щорічній Конференції УШПС в кінці кожного року.

Крім основної навчальної програми, учасники та випускники запрошуються до інших заходів протягом року – закриті зустрічі спільноти, відкриті лекції, дипломатичні клуби тощо.

Контакти

вул. Воздвиженська 45 (бізнес-центр "V45"), офіс 404, м. Київ, 04071

  • : +38 044 531 37 68

Будьте з нами

 

 

Ви тут: Home ДІЯЛЬНІСТЬ Навчальна програма