Випускники

Випускники Школи – це молоді люди з значними професійними досягненнями: політичні лідери на місцевому та національному рівнях, представники виконавчної влади, народні депутати, партнери юридичних компаній, члени правління та керівний менеджмент провідних бізнес-інституцій, авторитетні представники громадського, наукового та медіа середовищ. Їхні досягнення, примножені на натхнення, контакти та знання, отримані в межах Програми, створюють основу для подальших звершень: у більше ніж 40% випускників за результатами аналітичного зрізу, спростерігається значне кар'єрне зростання.

  • Середній вік учасників: 32 роки
  • Гендерний баланс: ~ 50 / 50
  • Регіональний баланс: ~ 50% (Київ) / 50% (регіони)
  • Конкурс (2016): 9 осіб на одне місце
  • Кількість випускників (2006 – 2016): 384 осіб
  • Кількість учасників (2016): 33

Однак випускники УШПС – це не лише успішні люди, що змогли реалізувати свої таланти. Це також і спільнота, згуртована навколо ціннісного виміру лідерства та прагнення до успіху нашої країни у європейському співтоваристві. На сьогодні ми маємо не просто натхненні ідеї, а й реальні результати взаємодії наших випускників, які змогли покращити ситуацію у своїх громадах, використовуючи надбання, отримані в Школі.

"Це покоління заявить про себе через 10 років дуже потужно. Адже дуже важливо, щоб в майбутню Європу, Україна входила з політиками, які не обтяжені посткомуністичними стереотипами та поведінкою".

В'ячеслав Брюховецький, Член Наглядової Ради УШПС,
Почесний Президент Національного університету "Києво-Могилянська академія"

Випускники Української школи політичних студій, які успішно завершили програму та отримали іменне свідоцтво під час Щорічної Конференції УШПС, стають членами Асоціації випускників.

 

підписатися

Отримувати новини та інформацію про УШПС

Контакти

вул. Нижній Вал 15, офіс 303, м. Київ, 04071

  • : +38 044 531 37 68

Будьте з нами

 
 

 

Ви тут: Home ВИПУСКНИКИ