Субота, 29 липня 2017 11:33

УШПС оголошує конкурс на участь у Форумі для регіональних лідерів та лідерок під час 14-ої Щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES)

                     

Українська школа політичних студій разом із Ялтинською Європейською Стратегією (YES) оголошують конкурс на участь у спільному проекті для регіональних лідерів та лідерок у рамках 14-ої Щорічної Зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES), що відбудеться 14-16 вересня 2017 року в Києві

Учасники проекту матимуть можливість обговорити головні виклики для України та світу, а також взаємодію України та Європи спільно із світовими лідерами, міжнародними та українськими експертами, провідними українськими та світовими політиками, бізнесменами і громадськими діячами. Реєстрація аплікантів конкурсу триває з 29 липня до 13 серпня 2017 року.

До участі у конкурсі запрошуються кандидати, які:

  • є мерами, заступниками мерів та губернаторів, депутатами обласних, міських і районних рад, державними службовцями, які працюють в обласних, міських та районних радах, регіональних партійних осередках та громадськими активістами;
  • мають значні професійні здобутки та демонструють лідерські якості;
  • займають активну громадянську позицію та здатні застосовувати отримані знання у своїй повсякденній діяльності на користь суспільству;
  • є громадянами та громадянками України віком до 35 років, які мають вищу освіту;
  • знання іноземних мов є додатковою перевагою.

Заповнення заявки на участь у панелі для молодих регіональних лідерів під час 14-ої Щорічної Зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії

1. Заявки приймаються до 13 серпня 2017 року включно. Анкети, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийматися до розгляду.

2. Усім кандидатам буде надіслане підтвердження про отримання заявки протягом трьох робочих днів. Якщо Ви не отримаєте підтвердження, звертайтеся до асистентки проекту Валерії Якушко на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном: +38 044 531 3768 (офіс).

3. З 14 до 21 серпня на основі конкурсних анкет будуть відібрані учасники. Інформація, яку Ви зазначаєте у заявці, є конфіденційною та не підлягає поширенню. Розгляд аплікаційних форм здійснюється послідовно та неупереджено членами Відбіркової комісії, що включає компетентних представників основних цільових груп Школи. Українська школа політичних студій та Ялтинська Європейська Стратегія залишають за собою право не надавати пояснень щодо рішень, прийнятих членами Комісії.

4. З 22 серпня до 31 серпня усі учасники будуть поінформовані щодо результатів відбору.

Детальніше про Ялтинську Європейську Стратегію.

Якщо у Вас виникають додаткові запитання, будь ласка, звертайтеся до асистентки проекту Валерії Якушко на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном: +38 044 531 3768 (офіс).

 

Контакти

вул. Воздвиженська 45 (бізнес-центр "V45"), офіс 404, м. Київ, 04071

  • : +38 044 531 37 68

Будьте з нами

 

 

Ви тут: Home НОВИНИ ТА ПОДІЇ УШПС оголошує конкурс на участь у Форумі для регіональних лідерів та лідерок під час 14-ої Щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES)