Середа, 04 квітня 2018 11:06

УШПС долучилась до створення національного телепроекту «Нові лідери»

Україна потребує якісних змін. Прийшов час кожному з нас узяти на себе відповідальність і разом творити майбутнє. 

Українська школа політичних студій вже багато років розбудовує мережу, що об’єднує успішних і цілеспрямованих представників різних сфер (держслужбовців, юристів, бізнесменів, науковців, політиків, журналістів, громадських діячів), які, будучи лідерами у своїх галузях, визначають майбутнє України.

Сьогодні УШПС привносить своє експертне бачення та глибоке розуміння суспільно-політичних процесів, а також свій значний досвід розбудови мережі лідерів до масштабного національного телепроекту «Нові лідери».  

«Нові лідери» – національний телепроект, започаткований Українською школою політичних студій і Лабораторією законодавчих ініціатив разом із 32-а громадськими організаціями України і групою StarLightMedia.

Цей проект покликаний знайти ініціативних, енергійних і амбітних лідерів, які знають, як змінити Україну, та готові вже сьогодні приступити до реалізації цих трансформацій. 

Взяти участь у проекті можуть громадяни України, які досягли 25-річного віку, не перебувають (чи перебували) на посаді керівника/керівниці центрального органу виконавчої влади України, не були (не є) обраними народними депутатами/депутатками України і готові проявити себе у суспільній сфері, як на регіональному, так і на загальнонаціональному рівні.

Усю інформацію про умови участі, правила проекту, інформацію про Наглядову Раду та Виборчий комітет можна знайти на сайті проекту за посиланням https://novilidery.com/.

Заповнюйте анкету та творіть майбутнє України!

Контакти

вул. Воздвиженська 45 (бізнес-центр "V45"), офіс 404, м. Київ, 04071

  • : +38 044 531 37 68

Будьте з нами

 

 

Ви тут: Home НОВИНИ ТА ПОДІЇ УШПС долучилась до створення національного телепроекту «Нові лідери»