П'ятниця, 31 травня 2019 00:00

УШПС оголошує конкурс на участь у Форумі регіональних державних службовців під час YES

                      

Українська школа політичних студій разом із Ялтинською Європейською Стратегією (YES) оголошують конкурс на участь у спільному проекті для регіональних державних службовців у рамках 16-ої Щорічної Зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES), що відбудеться 12-14 вересня 2019 року в Києві.

Учасники проекту матимуть можливість обговорити головні виклики для України та світу, а також взаємодію України та Європи спільно із світовими лідерами, міжнародними та українськими експертами, провідними українськими та світовими політиками, бізнесменами і громадськими діячами. Реєстрація аплікантів конкурсу триває з 31 травня до 14 липня 2019 року.

До участі у конкурсі запрошуються кандидати, які:

• є державними службовцями; державними службовцями, які працюють в обласних, міських та районних радах, заступниками мерів та губернаторів, депутатами обласних, міських і районних рад;

• мають значні професійні здобутки та демонструють лідерські якості;

• займають активну громадянську позицію та здатні застосовувати отримані знання у своїй повсякденній діяльності на користь суспільству;

• є громадянами та громадянками України віком до 40 років, які мають вищу освіту;

• знання іноземних мов є додатковою перевагою.

 

Заповнення заявки на участь у Форумі регіональних державних службовців під час 16-ої Щорічної Зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії

1. Заявки приймаються до 14 липня 2019 року включно. Анкети, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийматися до розгляду.

 Заповнити анкету ви можете ТУТ

2. Усім кандидатам буде надіслане підтвердження про отримання заявки протягом трьох робочих днів. Якщо Ви не отримаєте підтвердження, звертайтеся на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном: +38 044 531 3768 (офіс).

3. З 15 по 31 липня на основі конкурсних анкет будуть відібрані учасники. Інформація, яку Ви зазначаєте у заявці, є конфіденційною та не підлягає поширенню. Розгляд аплікаційних форм здійснюється послідовно та неупереджено членами Відбіркової комісії, що включає компетентних представників основних цільових груп Школи. Українська школа політичних студій та Ялтинська Європейська Стратегія залишають за собою право не надавати пояснень щодо рішень, прийнятих членами Комісії.

4. З 1 до 15 серпня усі учасники будуть поінформовані щодо результатів відбору.

Детальніше про Ялтинську Європейську Стратегію.

Якщо у Вас виникають додаткові запитання, будь ласка, звертайтеся на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном: +38 044 531 3768 (офіс). 

Контакти

вул. Воздвиженська 45 (бізнес-центр "V45"), офіс 404, м. Київ, 04071

  • : +38 044 531 37 68

Будьте з нами

 

 

Ви тут: Home НОВИНИ ТА ПОДІЇ УШПС оголошує конкурс на участь у Форумі регіональних державних службовців під час YES