П'ятниця, 26 липня 2019 15:24

Нові лідери - 2: розвитку громад – бути

 

Перший сезон національного телепроекту «Нові лідери» виявився настільки успішним, що телеканал ICTV вирішив продовжити його на другий сезон. До Наглядової ради проекту вдруге увійшла Українська школа політичних студій, а наша кураторка Світлана Матвієнко стала членкинею Відбіркового комітету. 

 Уже 12 квітня розпочався перший етап проекту – реєстрація учасників. Цього року анкети для участі подали понад 500 охочих, однак лише 276 із них змогли пройти перевірку відповідно до посилених вимог Наглядової ради. Зареєстровані лідери пропонували для розгляду свої ідеї національного масштабу, тематика і спрямування яких сягала від сектору державного управління до гуманітарної допомоги. 

ля попереднього відбору розпочався другий етап проекту, під час зареєстровані на сайті «Нових лідерів» Виборці проголосували за 25 лідерів, ідеї яких вони вважали найкращими. Ще 25 учасників обрав Відбірковий комітет

На третьому етапі 50 лідерів віч-на-віч зустрілися із членами Відбіркового комітету, аби довести, що їхня policy варта мільйона гривень. За результатами оцінок комітету та глядачів у студії було сформовано вісімку лідерів, які потрапили до фінального телевізійного етапу проекту.

Фіналісти «Нових лідерів» під час прямих ефірів проходили випробування експертів, як-от детектор брехні або компрометуючі питання про найгостріші проблеми суспільства. Долю учасників проекту визначали телеглядачі за допомогою голосування. Кожна ідея була варта втілення, однак переможцем проекту міг стати лише один. 

Цьогоріч українці визнали найдостойнішою policy Володимира Шматька – мера Чорткова і випускника Української школи політичних студій. Під час проекту Володимир представив свою програму економічного розвитку громад.

Володимир переконав телеглядачів, що децентралізація – надзвичайно важлива реформа для економічно успішної України. Учасник розробив план дій, виконання якого дозволить провести детінізацію професійної сфери і підтримувати локальні підприємства, а також розвивати у громадах інноваційні проекти – бізнес-інкубатори, стартапи, економічні кластери

Спільнота УШПС вітає Володимира із довгоочікуваною перемогою і бажає не зупинятися на досягнутому. Сподіваємося на ефективне впровадження policy «нового лідера» у Чорткові і по всій Україні, а також на успішне втілення ідей інших фіналістів проекту.

Контакти

вул. Воздвиженська 45 (бізнес-центр "V45"), офіс 404, м. Київ, 04071

  • : +38 044 531 37 68

Будьте з нами

 

 

Ви тут: Home НОВИНИ ТА ПОДІЇ Нові лідери - 2: розвитку громад – бути