П'ятниця, 30 серпня 2019 15:16

Відбір до Парламентської програми УШПС

Українська школа політичних студій за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» оголошує відбір до Парламентської програми УШПС.

Українська школа політичних студій – найуспішніший в Україні освітньо-мережевий проект, що створює інтелектуальне середовище для спілкування, обміну ідеями та налагодження контактів для українців, які орієнтовані на успіх, базові гуманістичні цінності та демократичні принципи та прагнуть якісних змін у різних сферах суспільного життя. Заснована у 2005 році як спільна програма Лабораторії законодавчих ініціатив та Ради Європи, Школа об’єднує спільноту з понад 450 професіоналів, що досягли успіху у сферах бізнесу, політики, державної служби, громадянського суспільства, академічних кіл, медіа та мистецтва. 

Для підвищення політичної культури у ІХ скликанні парламенту, а також для забезпечення процесу прийняття рішень на основі цінностей відкритого суспільства, демократії та верховенства права Школа продовжує практику навчання новообраних депутатів, започатковану ГО «Лабораторія законодавчих ініціатив» та МФ «Відродження» у 2014 році, та створює спеціальний ціннісно-орієнтаційний майданчик для народних депутатів, обраних вперше, що сприятиме міжфракційному діалогу. 

Програма освітньо-комунікаційного майданчику передбачає підготовку до виконання депутатських повноважень та світоглядний розвиток новообраних народних депутатів України, підтримку комунікації з галузевими експертами та виборцями, налагодження міжфракційного діалогу, розвиток інклюзивного підходу до розроблення політик із залученням організацій громадянського суспільства, формування співпраці на основі цінностей та спільних ідей.

Протягом вересня-грудня 2019 року в рамках майданчику відбудуться три триденні сесії: ціннісно-орієнтаційний семінар, семінар з основних державних політик та реформ, стратегічна сесія. 

До участі у конкурсі запрошуються народні депутати та депутатки з різних фракцій, котрі: 

- є обраними вперше;

- поділяють цінності відкритого суспільства, демократії та верховенства права;

- підтримують європейський вибір України;

- розуміють важливість та готові співпрацювати з громадянським суспільством у своїй парламентській діяльності;

- мають чіткий план та бачення своєї роботи у парламенті.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку до 20:00 8 вересня

 

Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, звертайтеся на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (тема «Парламентська програма УШПС») або за тел.: +38 044 531 37 68 (офіс).

Контакти

вул. Воздвиженська 45 (бізнес-центр "V45"), офіс 404, м. Київ, 04071

  • : +38 044 531 37 68

Будьте з нами

 

 

Ви тут: Home НОВИНИ ТА ПОДІЇ Відбір до Парламентської програми УШПС