Вівторок, 17 вересня 2019 13:31

УШПС на TEDx Youth Kyiv

Цього року Українська школа політичних студій стала офіційним партнером TEDx Youth Kyiv. Спільнота учасників програми  УШПС уже налічує 470 лідерів із найрізноманітніших галузей. Та це лише початок. Наша мета – побудова сильного громадянського суспільства. 

Для цього ми в УШПС навчаємо нове покоління лідерів. Ми вважаємо, що молодь має бути політично обізнана, свідома й активна.Молодь має розумітися на політичних процесах і бути до них долучена. Саме тому ми взяли участь у TEDx Youth Kyiv.

Під час заходу ми презентували Українську школу політичних студій я освітньо-мережевий проект, який дає молоді можливості для розвитку себе і країни. Крім того, наша команда підготувала для гостей TEDx Youth Kyiv тест на політичну обізнаність.

Онлайн-перевірку на базові політичні знання пройшли більше 100 молодих людей. Результати тестування не претендують на науковість. Утім, вони демонструють невтішну статистику: кожен четвертий не знає, коли було ухвалено Конституцію, а кожен другий  – про кількість всеукраїнських референдумів. 

Це означає, що рівень політичної культури молоді – майбутньої генерації лідерів – залишається низьким. А в Української школи політичних студій та інших проектів із громадянської та політичної освіти попереду багато роботи. 

Контакти

вул. Воздвиженська 45 (бізнес-центр "V45"), офіс 404, м. Київ, 04071

  • : +38 044 531 37 68

Будьте з нами

 

 

Ви тут: Home НОВИНИ ТА ПОДІЇ УШПС на TEDx Youth Kyiv