П'ятниця, 23 жовтня 2020 15:03

Випускники УШПС на місцевих виборах 2020 року

57 випускників і випускниць Української школи політичних студій балотуються на місцевих виборах, які відбудуться в Україні вже цієї неділі, 25 жовтня. Це – більше, ніж кожен десятий зі спільноти УШПС. 

Наші випускники балотуються на посади різних рівнів майже в усіх регіонах України. 10 із них (17% від тих, хто балотується) змагаються за крісло міського голови, ще двоє випускників хочуть очолити селищні ради. Інші ж балотуються у депутати обласних, міських, районних, сільських і селищних рад. 

Більшість випускників стали кандидатами у виборчих списках найрізноманітніших політичних партій. Водночас хочемо підтримати тих, хто наважився балотуватися самостійно, узяв на себе відповідальність розвивати Україну на місцях. Це будуть одні з найскладніших виборів в історії нашої країни. І після них в один момент усе не стане простим. 

Але ми віримо в успіх кожного і кожної з вас, хто не зраджує принципам, має сміливість ламати «систему» і будувати сталі інституції, змінювати, боротися «за» і «проти», працювати для добробуту своєї громади. 

Цього року на місцевих виборах балотуються: 

Агєнтаєва Вікторія (випуск 2014 року) – кандидатка у депутати Запорізької обласної ради та Запорізької районної ради у списку ВО «Батьківщина».

Бабич Олександр (випуск 2008 року) – кандидат у депутати Макарівської селищної ради (Київська область) у списку партії «Європейська Солідарність». 

Бляшин Микола (випуск 2016 року) – кандидат у депутати Рівненської міської ради у списку партії «Голос». 

Бова Юрій (випуск 2006 року) –  веде у Тростянецьку міськраду партію «Сила людей» та є кандидатом на посаду міського голови міста Тростянець (Сумська область) у списку цієї партії.

Булах Дмитро (випуск 2014 року) – кандидат у депутати Харківської міської ради у списку партії «Блок Світличної «Разом!». 

Валов Олег (випуск 2007 року) – кандидат у депутати Тернопільської обласної ради у списку партії «Європейська солідарність». 

Веремчук Валерій (випуск 2010 року) – кандидат у депутати Львівської міської ради у списку партії «ВАРТА (Всеукраїнський Альянс Регіональних І Територіальних Активістів)». 

Гіренко Олексій (випуск 2011 року) – кандидат у депутати Запорізької міської ради у списку партії «Слуга народу».

Гуйда Оксана (випуск 2011 року) – кандидатка у депутати Кременчуцької міської ради (Полтавська область) у списку партії «Голос».

Демчук Олег (випуск 2006 року) – кандидат у депутати Хмельницькоїобласної ради у списку партії «Команда Симчишина». 

Дзем'юк Олег (випуск 2019 року) – кандидат на посаду Ворохтянського селищного голови (Івано-Франківська область), самовисуванець.

Іванюк Микола (випуск 2009) – кандидат у депутати Луцької міської ради у списку партії «Сила і честь». 

Каменщук Тетяна (випуск 2006 року) – кандидатка у депутати Вінницької обласної ради у списку партії «Слуга народу».

Капацина Микола (випуск 2016) – кандидат у депутати Миколаївської міської ради від партії «Слуга народу». 

Коваль Аліна (випуск 2012 року) – кандидатка у депутати Хмельницької обласної ради та Волочиської міської ради від партії «Європейська Солідарність».

Козюра Андрій (випуск 2008 року) – кандидат у депутати Волинської обласної ради від партії ВО «Батьківщина».

Корінний Олександр (випуск 2016 року) – кандидат на посаду міського голови у місті Новоукраїнка (Кіровоградська область), самовисуванець. 

Корнійчук Олександр (випуск 2007 року) – кандидат у депутати Рівненської обласної ради від партії «За майбутнє».

Кузьмінський Олексій (випуск 2018 року) – кандидат у депутати Черкаської міської ради від партії «Всеукраїнське об'єднання «Черкащани».  

Лефтер Юлія (випуск 2017 року) – кандидатка у депутати Бердичівської міської ради (Житомирська область) від партії «Голос». 

Ломако Олександр (випуск 2013 року) – кандидат у депутати Чернігівської міської ради від партії «Рідний дім».  

Мазан Андрій (випуск 2019 року) – кандидат у депутати Львівської обласної ради та Жовківської міської ради від партії «Громадянська позиція». 

Майструк Руслан (випуск 2012 року) – веде у міськраду Тетієва партію «Слуга народу» та є кандидатом на посаду міського голови Тетієва (Київська область) від цієї партії.

Макар Олег (випуск 2008 року) – кандидат у депутати Львівської обласної ради та Мостиської міської ради від партії «Голос».

Марусяк Володимир (випуск 2019 року) – кандидат у депутати Львівської міської ради від партії «Європейська Солідарність».

Матвійчук Юліан (випуск 2016 року) – кандидат у депутати Полтавської обласної ради та Полтавської міської ради від партії ВО «Свобода».

Матюшина Ольга (випуск 2018 року) – кандидатка на посаду голови Коцюбинської селищної ради (Київська область) від партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Наход Михайло (випуск 2006 року) – кандидат у депутати Луцької міської та районної рад від партії «Громадянський рух «Свідомі».

Нестуля Юрій (випуск 2014 року) – кандидат у депутати Полтавської обласної ради від партії «Слуга народу».

Пак Уляна (випуск 2017 року) – кандидатка у депутати Львівської міської ради від партії «Європейська Солідарність». 

Палійчук Юлія (випуск 2018 року) – кандидатка у депутати Київської міської ради від партії «Слуга народу».

Печенко Орест (випуск 2012 року) – кандидат у депутати Львівської міської ради від партії «ВАРТА (Всеукраїнський Альянс Регіональних І Територіальних Активістів)».

Пташник Вікторія (випуск 2013 року) – кандидатка у депутати Київської міської ради від партії «Європейська Солідарність».

Романюков Артем (випуск 2018 року) – веде у Дніпровську міськраду партію «ДемАльянс (Демократичний альянс)» та є кандидатом на посаду міського голови Дніпра від цієї партії. 

Саган Іван (випуск 2010 року) – кандидат на посаду Городоцького міського голови (Львівська область), самовисуванець. 

Свистун Олександр (випуск 2017 року) – кандидат у депутати Запорізької обласної ради від партії «Слуга народу». 

Синельник Ірина (випуск 2010 року) – кандидатка у депутати Чернігівської міської ради від партії «Наш край».

Славський Олександр (випуск 2014 року) – кандидат у депутати Одеської міської ради від партії «Слуга народу».

Сорока Катерина (випуск 2016 року) – кандидатка у депутати Київської міської ради від партії «Екологічна альтернатива».

Тетяниченко Віталій (випуск 2016 року) – кандидат у депутати Кіровоградської обласної ради та Світловодської міської ради від партії «Слуга народу».

Трестер Юлія (випуск 2010 року) – кандидатка у депутати Борщагівської сільської ради (Київська область) від партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

Третяк Михайло (випуск 2013 року) – кандидат у депутати Харківської районної ради від партії «Блок Кернеса – успішний Харків!».

Устінова Олександра (випуск 2014 року) – кандидатка на посаду Вінницького міського голови від партії «Голос». 

Федорців Сергій (випуск 2013 року) – кандидат у депутати Івано-Франківської обласної ради від партії ВО «Свобода».

Ханко Анатолій (випуск 2017 року) – веде у Полтавську обласну раду та Решетилівську міську раду партію ВО «Свобода» та є кандидатом на посаду Решетилівського міського голови від цієї партії.

Хоруженко Олександр (випуск 2006 року) – веде у Сумську міськраду партію «Сила людей» і є кандидатом на посаду Сумського міського голови від цієї партії 

Чередніченко Станіслав (випуск 2016 року) – кандидат у депутати Запорізької обласної ради від партії «Партія Володимира Буряка «Єднання».

Шеремета Святослав (випуск 2007 року) – кандидат у депутати Львівської обласної ради від партії «Європейська Солідарність».

Шматько Володимир (випуск 2018 року) – веде у Чортківську міську раду партію «Сила людей» і є кандидатом на посаду міського голови Чорткова від цієї партії. 

Штопко Юрій (випуск 2015 року) – кандидат у депутати Тернопільської обласної та міської рад від партії «Голос». 

Ябчанка Олександр (випуск 2018 року) – кандидат у депутати Львівської міської ради від Української Галицької Партії.

Якимець Дмитро (випуск 2015 року) – кандидат у депутати Рівненської міської ради від партії ВО «Громадський контроль». 

Яремчук Валентина (випуск 2017 року) – кандидатка у депутати Кропивницької міської ради (Кіровоградська область) від партії «Європейська Солідарність».  

Ярова Алла (випуск 2007 року) – кандидатка у депутати Сумської обласної та міської рад від партії «Сила людей».

Контакти

вул. Воздвиженська 45 (бізнес-центр "V45"), офіс 404, м. Київ, 04071

  • : +38 044 531 37 68

Будьте з нами

 

 

Ви тут: Home НОВИНИ ТА ПОДІЇ Випускники УШПС на місцевих виборах 2020 року